LaneDLyemo-Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LaneDLyemo-Fan

emoların paylaşım sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

biLiyormuydunuz ?? xD xD

3 posters
YazarMesaj
sEssİz-fIrtInA
co-admin
sEssİz-fIrtInA

biLiyormuydunuz ?? xD xD Empty
MesajKonu: biLiyormuydunuz ?? xD xD   biLiyormuydunuz ?? xD xD I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 8:45 pm

Kendi dirseğini yalamanın imkansız olduğunu
Ördeğin vakvaklamasının yankı yaratmadığını ve bunu kimsenin açıklayamadığını
Dünyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların %23 ünün, makinenin üstüne oturup kendi popolarının fotokopisini çekmek isteyen insanlar sayesinde meydana geldiğini
Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini (Mmmmh!!Smile
İdrarın zifiri karanlıkta parladığını
Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kırabileceğini
Hapşırmayı engellemeye calışırsan, başındaki veya boynundaki damarlardan birinin yırtılabileceğini ve ölebileceğini
Hapşırdığın sırada gözlerini açık tutmaya çalışırsan, yerlerinden fırlayabileceklerini
Domuzların vücut yapılarından dolayı hiçbir zaman başlarını yukarı kaldırıp gökyüzüne bakamadıklarını
Dünya nüfusunun %50 sinin hiç telefonla konuşmadığını
Farelerin ve atların kusamadıklarını
1 saat süreyle kulaklıkla birşey dinlemenin kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırdığını
Çakmağın kibritten önce bulunduğunu
Parmak izleri gibi dil izlerinin de her insan için benzersiz olduğunu
Bu yazıyı okuyan insanların %75 inden fazlasının, dirseklerini yalamaya çalışacaklarını
Biliyormuydunuz?
probL3m-3mO
Admin
probL3m-3mO

MesajKonu: Geri: biLiyormuydunuz ?? xD xD   biLiyormuydunuz ?? xD xD I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 10:35 pm

biLiyormuydunuz ?? xD xD 770486 biLiyormuydunuz ?? xD xD 770486 biLiyormuydunuz ?? xD xD 770486 yattım yere ya anaaaaam

ben dirseğimi yaLadım bi kere biLiyormuydunuz ?? xD xD 770486 biLiyormuydunuz ?? xD xD 770486 lol!
https://lanedly-emo-fan.yetkin-forum.com
sEssİz-fIrtInA
co-admin
sEssİz-fIrtInA

MesajKonu: Geri: biLiyormuydunuz ?? xD xD   biLiyormuydunuz ?? xD xD I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:06 am

biLiyormuydunuz ?? xD xD 770486 biLiyormuydunuz ?? xD xD 770486
probL3m-3mO
Admin
probL3m-3mO

MesajKonu: Geri: biLiyormuydunuz ?? xD xD   biLiyormuydunuz ?? xD xD I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:21 am

Very Happy
https://lanedly-emo-fan.yetkin-forum.com
System_3m0

System_3m0

MesajKonu: Geri: biLiyormuydunuz ?? xD xD   biLiyormuydunuz ?? xD xD I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 8:05 pm

Ben Bu dirsek Yalama ısını 2 sene once denemıstım ama yapamıstım ama bı ara Dİskovyer Chanel da dıye bı kanal ızlıyordum orada gordum yalaya bılenler war Very Happy:D biLiyormuydunuz ?? xD xD 770486 biLiyormuydunuz ?? xD xD 770486 biLiyormuydunuz ?? xD xD 770486 lol! lol! lol! lol! lol!
sEssİz-fIrtInA
co-admin
sEssİz-fIrtInA

MesajKonu: Geri: biLiyormuydunuz ?? xD xD   biLiyormuydunuz ?? xD xD I_icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 12:06 pm

héhé ay koptum yHa.. xD

biLiyormuydunuz ?? xD xD
1 sayfadaki 1 sayfası